Karolina Basaj
Sesje ciążowe

Sesje ciążowe

Wyglądasz pięknie!

Tak, właśnie tak jest! Wyglądasz pięknie. Może teraz mając maluszka w brzuszku nie czujesz się tak atrakcyjnie jak zawsze ale zaufaj mi! Wiem, co mówię. Ciąża to najcudowniejszy czas- czas oczekiwania na coś absolutnie niezwykłego. Nie pozwól by przeminął on bez śladu.

Oglądając dziś swoje zdjęcia z okresu ciąży, zawsze- ale to zawsze jestem bardzo wzruszona. Momentalnie przypomina mi się jak Jagoda ciągle kopała. Przypomina mi się także, jak często Mikołaj miewał czkawki- jakie to było wtedy frustrujące- teraz, za to uczucie oddałabym wiele 🙂 Takie szczegóły na co dzień nam umykają, patrząc na zdjęcia wiele możemy sobie przypomnieć i to jest absolutnie najpiękniejsze.

Kobiety w moim obiektywie pokazuję w najlepszych pozycjach- tak aby czuły się pięknie i pewnie. To widać na fotografiach. Dzięki autorskiej obróbce uzyskuję efekt jaki zamierzałam osiągnąć jeszcze przed sesją.

Jak wygląda sesja?

Na sesję umawiamy się na konkretny dzień i godzinę. Spotykamy się w ustalonym czasie i miejscu- w studio lub plenerze w zależności od Waszego wyboru. Sama sesja trwa maksymalnie 1,5 godziny. Po sesji wybierzecie zdjęcia, które chcecie zakupić- odbędzie się to już online. Gotowe zamówienie będzie do odebrania po około 20 dniach roboczych od wybrania i opłacenia zdjęć.

W wyposażeniu studia posiadam suknie oraz materiały do sesji, dzięki którym będziesz wyglądała absolutnie wyjątkowo. Ze sobą nie musisz przynosić nic.


Zdjęcia ciążowe można połączyć w pakiet z sesją noworodkową- wyjdzie korzystniej niż obie osobno.

Galeria

Najczęściej zadawane pytania

Najlepiej umówić się na sesję około 33-36 tygodnia ciąży. 

Sesja może odbyć się w studio w Ozimku lub w plenerze w dowolnym miejscu- zależy co zdecydujecie.

Do sesji ciążowej nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wypocznij przed sesją i przynieś ze sobą jedynie dobry humor 🙂

Oczywiście! Zdjęcia z rodziną to najwspanialsza pamiątka jaką możesz posiadać 🙂

Sesja ciążowa trwa maksymalnie 1,5 godziny. Nie chcę abyście z sesji wyszli umęczeni, ma to być wspaniałe przeżycie i pamiątka.

Na gotowe zdjęcia poczekasz około 20 dni roboczych.