*sesja noworodkowa -100 zł ważna jest po przebytej sesji ciążowej, w pakiecie standard ciążowa -standard noworodkowa, -50 zł w przy konfiguracjach z pakietem mini.

Sesje noworodkowe

Kiedy udać się na sesję noworodkową?

Sesję noworodkową wykonuję do 14 dnia życia maluszka, dlatego ważne jest, aby umówić ją odpowiednio wcześnie, to znaczy będąc jeszcze w ciąży. Termin ustalamy wstępny na około 7 dzień od planowanego terminu porodu, a kiedy dziecko przyjdzie na świat weryfikujemy czy musimy go zmienić, czy może zostać taki jaki jest. 

Jak się przygotować?

Posiadam wiele rekwizytów, ubranek, opasek, aby Wasza sesja była wyjątkowa oraz odpowiadała Waszym oczekiwaniom.

Przed sesją w specjalnej ankiecie dajecie mi znać jaka kolorystyka Was interesuje, oraz przekazujecie mi najważniejsze informacje.

 

Do sesji nie musicie sami usypiać maluszka, wszystkim zajmuję się ja, Wy macie czas dla siebie, możecie zabrać ze sobą książkę, przejrzeć gazetę, porozmawiać ze sobą, lub wykorzystać czas na szybką drzemkę 🙂 

W studio jest kanapa, stolik, napoje.

 

Podczas sesji wykonujemy zdjęcia samego maluszka, oraz rodzinne.

 

O tym, jak dokładnie się przygotować informuję Was przed sesją, w specjalnym pdf’ie, który Wam wyślę. Są tam wszystkie niezbędne informacje 🙂 Ale spokojnie, nie ma tam niczego, czego nie mielibyście przy maluszku w domu 🙂

 

Dlaczego ważny jest wybór fotografa?

Swoje największe szczęście przekazujecie w dłonie innej osoby, ważne jest abyście mieli pewność, że osoba ta ma spore doświadczenie, wie jak obchodzić się z noworodkami. 

Z mojej strony gwarantuję pełne bezpieczeństwo, układam maluszka w komfortowych pozycjach, ciągle mając dziecko na oku. Nie robię nic na siłę, nie każde dziecko lubi wszystkie zaplanowane pozycje, jeżeli widzę, że coś mu nie odpowiada, zmieniam plany. Ukończyłam także specjalne szkolenie z pierwszej pomocy u noworodków, abyście czuli się przy mnie pewniej i w 100% bezpiecznie. 

Interesuję się nowinkami, jestem na bieżąco z wytycznymi dotyczącymi opieki, karmienia oraz rozwoju, dzięki czemu wiem, w jaki sposób postępować z maleństwem na sesji.

 

Ile trwa sesja?

Sesja noworodkowa może trwać 1,5 godziny, a może nawet i 3 godziny, wszystko zależne jest od potrzeb dziecka. Jeżeli dziecko będzie częściej jadło, wymagało przytulania, sesja będzie trochę dłuższa, jeżeli jednak dziecko będzie ciągle spało, nie przejmując się tym co wokół się dzieje, sesja będzie krótsza 🙂 Nie ma reguły 🙂