Sesja w przedszkolu, szkole i żłobku?

W każdej placówce możemy wykonać przepiękne sesje zdjęciowe, na których dzieci są radosne, scenerie przemyślane, z wieloma fajnymi rekwizytami, które spodobają się dzieciakom, a dzięki czemu będą one zaciekawione i bardziej chętne do pozowania. Na sesjach nie brakuje zdjęć indywidualnych, z rodzeństwem, koleżeńskich oraz grupowych. 

Wybór zdjęć

Nie sprzedajemy pakietów zdjęć w ciemno. U nas każda grupa przedszkolna dostaje własną galerię online zabezpieczoną hasłem. Rodzice sami wybierają i opłacają swoje zdjęcia, dzięki czemu placówka jest odciążona od zbierania zamówień oraz pieniędzy. Sam udział w sesji jest bezpłatny.

Sesje w żłobkach, przedszkolach i klasach 1-3 wykonujemy z okazji:

jesienne

Sesje jesienne wykonujemy we wrześniu i październiku, najczęściej plenerowe, jeżeli jednak pogoda nie sprzyja to przenosimy się do placówki i wykonujemy zdjęcia na specjalnie przygotowanym tle.

bożonarodzeniowe

Sesje świąteczne wykonywane są w listopadzie, zawsze są to zdjęcia na przepięknych tłach, z ogromem cudownych rekwizytów. Są bardzo klimatyczne, dzieci je uwielbiają. 

karnawałowe

Sesje karnawałowe wykonujemy w styczniu/lutym w dniu zabawy w placówce, ewentualnie w innym ustalonym wcześniej dniu. 

wielkanocne

Sesje wielkanocne wykonujemy w lutym/marcu, zależnie jak w danym roku wypadają święta. Zawsze kolorowe, ze wielkanocnymi rekwizytami.

wiosenne

Sesje wiosenne wykonujemy w kwietniu i maju, najczęściej plenerowe, jeżeli jednak pogoda nie sprzyja to przenosimy się do placówki i wykonujemy zdjęcia na specjalnie przygotowanym tle.

zdjęcia do tablo

Zdjęcia do tablo wykonujemy podczas sesji wiosennej, ewentualnie podczas ostatniej sesji w placówce. Tablo dopasowujemy do nazwy grupy w żłobku/przedszkolu, a tablo szkolne są zawsze nowoczesne i ponadczasowe.

całoroczne

W ofercie mamy także sesje, które wykonujemy bez okazji, na ten moment to sesje słodyczowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród przedszkoli. Ciekawe rekwizyty i tematyka przyciągają uwagę najmłodszych.

Sesje w szkołach:

zdjęcia indywidualne

Zdjęcia wykonywane w plenerze lub na tle szkolnym. Klasy 1-3 na pięknych dopracowanych scenkach, starsze klasy klasyczne, ponadczasowe portrety

zdjęcia koleżeńskie

To prawdziwa szkolna pamiątka, zdjęcia z przyjaciółmi zawsze będą miłymi wspomnieniami 

zdjęcia do tablo

Ze zdjęć indywidualnych istnieje możliwość zrobienia tablo, piękne otwierane tablo, lub jednostronicowe- zależnie od upodobań klasy. 

zdjęcia legitymacyjne

Zdjęcia do legitymacji szkolnych

zdjęcia klasowe

Kolejna piękna pamiątka, na każdym kolejnym zdjęciu widać, jak zmienia się klasa

W praktyce:

Przed sesją

Przed sesją umawiamy konkretny termin, przekazuję kilka porad jak przygotować się do sesji w placówce, oraz porad dla rodziców. Omawiamy szczegóły sesji.

Sesja

W dniu sesji przyjeżdżamy trochę wcześniej, ustawiamy się i wykonujemy zdjęcia.

Po sesji

-Około tygodnia po sesji przekazuję link do bezpiecznej galerii online, z której rodzice wybierają i opłacają swoje zdjęcia, przedszkole nie zajmuje się zbieraniem zamówień oraz pieniędzy

-galeria otwarta jest kilka dni (3-5), po tym czasie zostaje zamknięta, a zdjęcia idą do druku

-w galerii jest możliwość wyrażenia zgody na publikację przeze mnie zdjęć na mediach społecznościowych/stronie www. Bez zgody zdjęcia nie zostaną nigdzie opublikowane

– do około miesiąca po sesji zdjęcia zostaną przekazane do rozdania w placówce, zdjęcia są pogrupowane (grupami/klasami), a każde zamówienie jest podpisane imieniem i nazwiskiem osoby zamawiającej zdjęcia.

Zainteresowały Cię nasze zdjęcia?

Napisz do nas koniecznie, a przekażemy Ci ofertę na maila, lub piękny folder wysłany paczkomatem na nasz koszt.

Karolina Basaj

601 519 095

kadryprzedszkolakow@gmail.com